Penzión Talisman 10:11 (pred 1 hodinou) komu: mne Skopírujte kód uvedený nižšie a prilepte ho na každú stránku svojho webu. Prilepte tento kód na čo najvyššiu možnú pozíciu v značke stránky: Okrem toho prilepte tento kód hneď za úvodnú značku :

Reštaurácia Rajecké Teplice

od 9.3.2020 do odvolania
MOMENTÁLNE JE REŠTAURÁCIA ZATVORENÁ Z DÔVODU DOPADU PANDÉMIE. OKOLITÉ REŠTAURÁCIE FUNGUJÚ AKO PRED TÝM. NIE JE PROBLÉM SA PRESTRAVOVAŤ. NAPRÍKLAD HNEĎ OPROTI NÁŠMU PENZIÓNU JE REŠTAURÁCIA V PREVÁDZKE OD RÁNA DO VEČERA.

TÝM, ŽE SA UVOĽNILI OPATRENIA AJ NA KRÁTKODOBÉ A DLHODOBÉ UBYTOVANIE, TAK RAŇAJKY SÚ K DISPOZÍCII PODÁVANÉ V NAŠEJ REŠTAURÁCII. BUDEME SA TEŠIŤ NA VAŠU NÁVŠTEVU.

 

 

 

Vitajte v reštaurácií Talisman a ochutnajte špeciality našich šéfkuchárov aj Vy!

 
REŠTAURÁCIA FUNGUJE KAŽDÝ DEŇ OD 11:00 DO 20:00
 

Každý deň si u nás možete vychutnať výbornú tradičnú slovenskú kuchyňu. Lahodné mäsové pokrmy, rôzne šaláty, domáce lahodné dezerty i jedlá pre nejmenších. Široká ponuka alko i nealko nápojov, najkvalitnejších vín a čapované pivo, obohatí Váš kulinársky zážitok. U nás v reštaurácií nenájdete žiadne umelé ochucovadla, každé jedlo vyrábame poctivo a s láskou.

 

Ochutnajte našu výbornú kuchyňu alebo len príďte posedieť s priateľmi či rodinou pri poháriku dobrého pitia.

 

 

Otváracia doba reštaurácie počas JARNEJ sezóny

PIATOK- NEDEĽA : 11:00 - 20:00

Čas podávania raňajok po celý rok

PO-NE: 08:00 - 10:00

Čas podávania večere (v rámci polopenzie)

PO-NE: 17:30 - 19:00

 
 
 

Letná terasa

 
 
 

 

Vychutnajte si dobre vychledané pivo alebo víno na naše letnej terase a nebudete ľutovať. Zahrádka plná kvetov a nádherných stromčekov je napojená na reštauráciu a otvorená v priebehu celého leta i ďalších mesiacoch v prípade priaznivého počasia. Rovnako ako naša reštaurácia, aj terasa je otvorená denne nielen pre hotelových hostí, ale aj pre širokú verejnosť či cyklistov.