Penzión Talisman 10:11 (pred 1 hodinou) komu: mne Skopírujte kód uvedený nižšie a prilepte ho na každú stránku svojho webu. Prilepte tento kód na čo najvyššiu možnú pozíciu v značke stránky: Okrem toho prilepte tento kód hneď za úvodnú značku :
 

Dvojlôžková izba

Dvojlôžková izba ponúka komfortné ubytovanie s vlastným sociálnym zariadením so sprchou a toaletou. Samozrejmosťou sú toaletné potreby a uteráky zadarmo. V izbe nájdete i stôl so stoličkami, satelitnú TV a lampy. Úložný priestor na veci sa nachádza v samotnej izbe i v chodbičke (skriňa, vešiaky). Izba je vhodná maximálne pre 2 dospelé osoby a dieťa do 3 rokov (bez nároku na lôžko). V prípade záujmu o detskú postieľku pre dieťa do 1 roku neváhajte kontaktovať našu recepciu (ideálne prá dní pred príjazdom). Parkovanie a internetové Wi-Fi pripojenie je pre všetkých hostí zadarmo.

 

Dvojlôžková izba s balkónom

Dvojlôžková izba s balkónom ponúka komfortné ubytovanie s vlastným sociálnym zariadením so sprchou a toaletou. Samozrejmosťou sú toaletné potreby a uteráky zadarmo. V izbe nájdete i stôl so stoličkami, satelitnú TV a lampy. Úložný priestor na veci sa nachádza v samotnej izbe i v chodbičke (skriňa, vešiaky). Izba je vhodná maximálne pre 2 dospelé osoby a dieťa do 3 rokov (bez nároku na lôžko). V prípade záujmu o detskú postieľku pre dieťa do 1 roku neváhajte kontaktovať našu recepciu (ideálne prá dní pred príjazdom). Na balkóne sa nachádza stolík a dve stoličky. Parkovanie a internetové Wi-Fi pripojenie je pre všetkých hostí zadarmo.

 

Dvojlôžková izba s predzáhradkou

Dvojlôžková izba s predzahrádkou ponúka komfortné ubytovanie s vlastným sociálnym zariadením so sprchou a toaletou. Samozrejmosťou sú toaletné potreby a uteráky zadarmo. V izbe nájdete i stôl so stoličkami, satelitnú TV a lampy. Úložný priestor na veci sa nachádza v samotnej izbe i v chodbičke (skriňa, vešiaky). Izba je vhodná maximálne pre 2 dospelé osoby a dieťa do 3 rokov (bez nároku na lôžko). V prípade záujmu o detskú postieľku pre dieťa do 1 roku neváhajte kontaktovať našu recepciu (ideálne prá dní pred príjazdom). V predzahrádke sa nachádza stolík a dve stoličky. Parkovanie a internetové Wi-Fi pripojenie je pre všetkých hostí zadarmo.

 

Trojlôžková izba

Trojlôžková izba ponúka dostatok miesta až pre 3 dospelé osoby (manželská posteľ + extra lôžko). V prípade, že cestujeme s malým dieťaťom do 1. roku, radi Vám pripravíme detskú postieľku (rezervácia nutná v predstihu) s matracom a perinkami. Izba ďalej ponúka satelitnú TV, stôl, stoličky a internetové Wi-Fi pripojenie. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Toaletné potreby a uteráky sú zadarmo. Parkovať môžu všetci naši hostia na bezplatnom parkovisku priamo pred penziónom.

 

Trojlôžková izba s balkónom

Trojlôžková izba s balkónom ponúka dostatok miesta až pre 3 dospelé osoby (manželská posteľ + extra lôžko). V prípade, že cestujeme s malým dieťaťom do 1. roku, radi Vám pripravíme detskú postieľku (rezervácia nutná v predstihu) s matracom a perinkami. Izba ďalej ponúka satelitnú TV, stôl, stoličky a internetové Wi-Fi pripojenie. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Toaletné potreby a uteráky sú zadarmo. Na balkóne sa nachádza stolík a dve stoličky. Parkovať môžu všetci naši hostia na bezplatnom parkovisku priamo pred penziónom.

 

Apartmán DeLuxe s kuchynkou a malou loggiou až pre 4 osoby

Apartmán DeLuxe s malou loggiou sa skladá z jednej miestnosti, kde nájdete spálňu (manželská posteľ) spojenú s chodbou, obývačkou a plne vybavenou kuchynkou. V izbe sa nachádza pohodlný gauč, ktorý slúži ako prístelka pre 2 dospelé osoby, satelitná TV a stôl. Kuchynský kút je vybavený chladničkou a mikrovlnkou. Apartmán má k dispozícií vlastné sociálne zariadenie s vaňou a toaletou. Toaletné potreby a uteráky sú zadarmo. Apartmán má malý francúzky balkónik. Parkovanie priamo pred penziónom, rovnako ako Wi-Fi pripojenie je tiež zadarmo.

 

Apartmán standard s balkónom pre 4 osoby

Apartmán, ktorý sa skladá z 2 miestností a je vhodný pre 4 dospelé osoby, ponúka vlastné sociálne zariadenie so sprchovým kútom a toaletou. Uteráky a toaletné potreby sú pre všetkých hostí zadarmo. V prvej miestnosti nájdete spálňu s manželskou posteľou. Druhá miestnosť sa skladá z obývačky s rozkládacím gaučom pre dve osoby a kuchynským kútom. V obývačke nájdete i rádio, stôl a televízor. Kuchynský kút je vybavený riadom, chladničkou a mikrovlnnou trúbou. Ak cestujete s malým dieťaťom, radi vám zapožičiame detskú postieľku zadarmo (je potreba hlásiť pred príjazdom). Parkovanie a internetové Wi-Fi pripojenie je tiež pre všetkých hostí zadarmo.

 

Apartmán DeLuxe s vaňou a terasou až pre 4 osoby

Apartmán DeLuxe s vaňou a terasou ponúka komfortné ubytovanie v dvoch izbách. V prvej izbe sa nachádza manželská posteľ, skrine, veľký balkón so stolom a stoličkami. V druhej miestnosti môžete nájsť obývačku s rozkládacím gaučom pre dve osoby spojenú s malým kuchynským kútom s chladničkou, mikrovlnkou, gauč, stôl, televízor a internetové Wi-Fi pripojenie. Aj tento apartmán má samozrejme vlastné sociálne zariadenie s vaňou a toaletou. Toaletné potreba a uteráky má každý hosť úplne zadarmo. Každý pohodlne zaparkuje priamo pred penziónom.