Penzión Talisman 10:11 (pred 1 hodinou) komu: mne Skopírujte kód uvedený nižšie a prilepte ho na každú stránku svojho webu. Prilepte tento kód na čo najvyššiu možnú pozíciu v značke stránky: Okrem toho prilepte tento kód hneď za úvodnú značku :
 

Double room

The double room offers comfortable accommodation with private bathroom with shower and toilet. Free toiletries and towels are provided. The room also has a table with chairs, satellite TV and lamps. Storage space for things is located in the room itself and in the hallway (wardrobe, hangers). The room is suitable for a maximum of 2 adults and a child up to 3 years old (without bed). If you are interested in a cot for a child under 1 year, do not hesitate to contact our reception (ideally days before arrival). Parking and Wi-Fi internet access are free for all guests.

 

Dvojlôžková izba s balkónom

Dvojlôžková izba s balkónom ponúka komfortné ubytovanie s vlastným sociálnym zariadením so sprchou a toaletou. Samozrejmosťou sú toaletné potreby a uteráky zadarmo. V izbe nájdete i stôl so stoličkami, satelitnú TV a lampy. Úložný priestor na veci sa nachádza v samotnej izbe i v chodbičke (skriňa, vešiaky). Izba je vhodná maximálne pre 2 dospelé osoby a dieťa do 3 rokov (bez nároku na lôžko). V prípade záujmu o detskú postieľku pre dieťa do 1 roku neváhajte kontaktovať našu recepciu (ideálne prá dní pred príjazdom). Na balkóne sa nachádza stolík a dve stoličky. Parkovanie a internetové Wi-Fi pripojenie je pre všetkých hostí zadarmo.

 

Dvojlôžková izba s predzáhradkou

Dvojlôžková izba s predzahrádkou ponúka komfortné ubytovanie s vlastným sociálnym zariadením so sprchou a toaletou. Samozrejmosťou sú toaletné potreby a uteráky zadarmo. V izbe nájdete i stôl so stoličkami, satelitnú TV a lampy. Úložný priestor na veci sa nachádza v samotnej izbe i v chodbičke (skriňa, vešiaky). Izba je vhodná maximálne pre 2 dospelé osoby a dieťa do 3 rokov (bez nároku na lôžko). V prípade záujmu o detskú postieľku pre dieťa do 1 roku neváhajte kontaktovať našu recepciu (ideálne prá dní pred príjazdom). V predzahrádke sa nachádza stolík a dve stoličky. Parkovanie a internetové Wi-Fi pripojenie je pre všetkých hostí zadarmo.

 

Triple room

The triple room offers enough space for up to 3 adults (double bed + extra bed). If we are traveling with a small child under the age of 1, we will be happy to prepare a cot (reservation required in advance) with a mattress and parsnips. The room also offers satellite TV, a table, chairs and Wi-Fi internet access. Of course there is a private bathroom with shower and toilet. Toiletries and towels are free. All our guests can park in the free parking lot directly in front of the pension.

 

Trojlôžková izba s balkónom

Trojlôžková izba s balkónom ponúka dostatok miesta až pre 3 dospelé osoby (manželská posteľ + extra lôžko). V prípade, že cestujeme s malým dieťaťom do 1. roku, radi Vám pripravíme detskú postieľku (rezervácia nutná v predstihu) s matracom a perinkami. Izba ďalej ponúka satelitnú TV, stôl, stoličky a internetové Wi-Fi pripojenie. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Toaletné potreby a uteráky sú zadarmo. Na balkóne sa nachádza stolík a dve stoličky. Parkovať môžu všetci naši hostia na bezplatnom parkovisku priamo pred penziónom.

 

Apartmán DeLuxe s kuchynkou a malou loggiou až pre 4 osoby

The DeLuxe apartment without a terrace consists of one room where you will find a bedroom (double bed) connected to the hallway, a living room and a fully equipped kitchen. The room has a comfortable sofa that serves as an extra bed for 2 adults, satellite TV and a desk. The kitchenette is equipped with a fridge and microwave. The apartment has its own bathroom with bath and toilet. Toiletries and towels are free. The apartment has a small French balcony. Parking in front of the guest house as well as Wi-Fi are also free.

 

Apartmán standard s balkónom pre 4 osoby

The apartment, which consists of 2 rooms and is suitable for 6 adults, offers a private bathroom with shower and toilet. Towels and toiletries are free for all guests. In the first room you will find a bedroom with a double bed and an extra bed. The second room consists of a living room with a sofa bed for two people, one fixed bed and a kitchenette. The living room also has a radio, desk and TV. The kitchenette is equipped with kitchenware, a refrigerator and a microwave. If you are traveling with a small child, we will be happy to lend you a baby cot free of charge (must be reported before arrival). Parking and Wi-Fi internet access are also free for all guests.

 

Apartmán DeLuxe s vaňou a terasou až pre 4 osoby

Apartment DeLuxe with bath and terrace offers comfortable accommodation in two rooms. The first room has a double bed, wardrobes, a large balcony with table and chairs. In the second room you can find a living room with a double sofa bed connected to a small kitchenette with a refrigerator, a microwave, a couch, a desk, a TV and Wi-Fi internet access. Of course, this apartment also has its own bathroom with bath and toilet. Toiletries and towels are provided free of charge for each guest. Each is conveniently parked directly in front of the guest house.