Penzión Talisman 10:11 (pred 1 hodinou) komu: mne Skopírujte kód uvedený nižšie a prilepte ho na každú stránku svojho webu. Prilepte tento kód na čo najvyššiu možnú pozíciu v značke stránky: Okrem toho prilepte tento kód hneď za úvodnú značku :

Rodinný penzión Talisman - ubytovanie v Rajeckých Tepliciach

 

Ubytovanie priamo v centre len pár metrov od kúpeľov Spa Aphrodite.

 
 
 

Rodinný Penzión Talisman ponúka ubytovanie v Rajeckých Tepliciach, priamo v centre tohto prekrásneho kúpeľného mesta, len pár metrov od termálnych kúpeľov. Penzión Talisman vyniká svojou polohou a množstvom aktivít, ktoré blízke okolie ponúka.

 

Penzión disponuje 15timi komfortními izbami a 4 apartmánmi s vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a toaletou. Apartmány DeLuxe disponujú i príjemnou terasou. Celková kapacita penziónu je 52 lôžok. Samozrejmosťou je aj internetové Wi-Fi pripojenie v celom objekte úplne zadarmo.

 

Hľadáte v Rajeckých Tepliciach miesto, kde by ste sa dobre naraňajkovali, zahriali šálkom lahodnej kávy či ochutnali nejaký vynikajúci zákusok? 

 

Priamo v penzióne sa nachádza súkromné wellness centrum. Vychutnajte si ničím nerušený relax v kruhu priateľov či blízkych. Vo wellness centre sa nachádza vírivka pre štyri osoby a infrasauna. Taktiež sa v priestoroch viete uvoľniť aj pri výbornej masáži. V prípade záujmu Vám radi pripravíme tematické občerstvenie či sviečky so šampanským pre navodenie romantickej atmosféry. Radi by ste spojili ubytovanie s rôznymi aktivitami, wellnessom či vstupom do kúpeľov? Pozrite si našu širokú ponuku pobytov v Rajeckých Tepliciach.

 

Firemná akcia v Rajeckých Tepliciach? Jedine v penzióne Talisman! Radi Vám pripravíme dokonalú akciu na mieru presne podľa Vašich predstáv. Školenie, teambuilding, konferencia či firemná akcie zavŕšená večierkom? Obráťte sa na nás!

 

Rajecké Teplice sú 4. najmenším mestom na Slovensku a sú známe predovšetkým svojimi prameňmi. Termálne liečebné kúpele v Rajeckých Tepliciach patria medzi tie najznámejšie a najpríťažlivejšie na Slovensku. Obklopujú nás cyklistické trasy v prenádhernej rajeckej prírode. A taktiež aj pre turistiku sa tu nájde pár krás tohto kraja.

 

 

Izby

Ponuka ubytovania

Ideálna dovolenka v Rajeckých Tepliciach

Ubytovanie, reštaurácia, wellness a mnoho ďalšieho

Priamo v centre

Komfortné ubytovanie priamo v centre mesta Rajecké Teplice, len pár metrov od mestských kúpeľov.

Pobytové balíčky

Pobyty za výhodné ceny v priebehu celého roka. Využite pobyt pre seniorov, romantický či wellness pobyt.

Súkromné wellness

Privátne wellness centrum s vírivkou a saunou. Radi Vám pripravíme tématickú výzdobu i občerstvenie.

Reštaurácia, bar i kaviareň

Široká ponuka pokrmov, špičkovej kávy, alko i nealko nápojov. V teplých mesiacoch je pripravená letná terasa.

Konferenčné priestory

Radi pre Vás pripravíme firemnú akcie, teambuilding či školenie vrátane občerstvenia a programu.

Výhodné ceny

Online rezervácie, rezervácie cez telefón či e-mail so zľavou 10% + 10% zľava na všetky naše služby.

Novinky

Čo je u nás nové

06.
októbra

Ballestrem s.r.o., RUDOLFA SÚĽOVSKÉHO 5/98, 01313 RAJECKÉ TEPLICE,
IČO: 51086905 DIČ: 2120584026 SK NACE 55.10.0
VÝROČNÁ SPRÁVA 2021
zostavená ku dňu 31. 12. 2021

ZOBRAZIŤ

Hovorí sa, že každá zmena je dobrá, a tak sme si pre Vás v spolupráci s @beerport_sk pripravili novú - lepšiu ponuku pív. 
Tak neváhajte a prídite ich ochutnať. 
Budeme sa tešiť !

ZOBRAZIŤ

Privátne wellnes stojí na jednu hodinu 25€. Max počet osôb je 4. Možnosť masáží na objednanie. Viac informácií nájdete v sekcii wellness.

ZOBRAZIŤ